Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA SE POTŘETÍ STALA POJIŠŤOVACÍM MAKLÉŘEM ROKU

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, získala ocenění za první místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2016. Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, v rámci soutěže obdržela čestný titul „Osobnost pojistného trhu“ za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví.

„RENOMIA vybudovala svou silnou pozici na tuzemském i mezinárodním trhu díky tomu, že jedná vždy v nejlepším zájmu klientů a poskytuje jim poradenský přístup. Být makléřem roku je cenné proto, že naše kvality oceňují odborníci z řad pojišťoven, kterých si vážím,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Titul Pojišťovací makléř roku získala RENOMIA již potřetí během šesti let, kdy se cena v rámci soutěže Pojišťovna roku vyhlašuje. Soutěž organizují společně Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP). Záštitu nad celou soutěží udělil Jiří Rusnok, guvernér České národní banky, která vykonává dohled nad pojistným trhem.

„Nároky našich klientů se neustále zvyšují a pokud chceme být dlouhodobě úspěšní, musíme se neustále zlepšovat a rozvíjet. Velký důraz klademe na risk management, díky rizikovým analýzám předcházíme škodám klientů. Dále rozvíjíme i naše specializace a rozumíme podnikání klientů, investujeme do digitalizace. Daří se nám růst jak organicky, tak cestou akvizic v ČR i zahraničí. Poskytujeme pojišťovací služby po celém světě. To vše nám pomáhá poskytovat špičkovou péči klientům a profesionalizovat trh,“ dodává Jiřina Nepalová.

Mezi hodnotícími kritérii byly kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace mezi makléřem 
a pojišťovnou, a především mezi klientem a makléřem, odbornost při správě pojištění a profesní znalosti makléřů včetně rozvoje nových produktů.

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, byla také v rámci galavečera oceněna čestným titulem „Osobnost pojistného trhu“. Ten se uděluje za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví. Jiřina Nepalová v pojišťovnictví působí bezmála 40 let a má bohaté zkušenosti s realizací pojistných programů pro společnosti z nejrůznějších oborů a s likvidací pojistných událostí. V roce 1993 založila v Hranicích na Moravě společnost APS Hranice. Ta se později přejmenovala na RENOMIA a posledních deset let je jedničkou na českém trhu. Dnes je RENOMIA GROUP největší poradenská společnost založená ve střední a východní Evropě v oblasti pojištění a risk managementu.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Dynamic Finance s. r. o.
Havlíčkovo náměstí 48
580 01 Havlíčkův Brod

Jan Fila, jednatel společnosti

dyfin@seznam.cz
+420 775 137 090