Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Setkání členů RENOMIA NETWORK 2022

Letošního setkání členů partnerské sítě RENOMIA NETWORK v Brně se zúčastnily téměř dvě stovky hostů – členové sítě, zástupci vedení RENOMIA, oboroví specialisté RENOMIA a také nejvyšší vedení partnera akce KOOPERATIVA pojišťovny.

Ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová na úvod setkání představila největší úspěchy skupiny v letech 2021/2022, připomněla hodnoty RENOMIA a představila strategii a cíle RENOMIA GROUP pro rok 2023. Pavel Nepala, managing partner RENOMIA, zmínil vysokou prestiž skupiny RENOMIA v zahraničí, zejména ve střední a východní Evropě, a spolupráci s globálním makléřem GALLAGHER. Zároveň poděkoval členům za skvělou práci, kterou pro své klienty odvádějí. Ředitel RENOMIA NETWORK Ondřej Witowski se pak ve svém vystoupení věnoval klíčovým oblastem rozvoje sítě i rozšiřování služeb pro rok 2023.

Odpolední program odstartovali zástupci Kooperativa pojišťovny oceněním nejúspěšnějších pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK. Následovaly praktické workshopy a semináře zaměřené na odborná témata.

Příjemným zpestřením pracovní konference byl rozhovor s Martinem Divišem, generálním ředitelem KOOPERATIVA pojišťovny a také nadšeným pilotem dopravních letadel.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné setkání.

Setkání členů RENOMIA NETWORK 2022

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Dynamic Finance s. r. o.
Havlíčkovo náměstí 48
580 01 Havlíčkův Brod

Jan Fila, jednatel společnosti

dyfin@seznam.cz
+420 775 137 090